Srpen 2007

mean girls

31. srpna 2007 v 19:05 | cherylka |  ♥hudba♥
o tomto filmu jsem tady psala nedávno,ale zapoměla jsem na videa tak jsem dám jednu scénku,která je hooodně dobrá!!!!

Jak si zvýšit návštěvnost blogu

31. srpna 2007 v 14:00 | cherylka |  ♥other♥
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.
mě to ale samotnou nenapadlo našla sem to na jinejch blogách :-D

hlasujte!!!

31. srpna 2007 v 13:55 | cherylka |  ♥other♥
mno...jsem přihlášená do soutěže o nej blog.tak jsem dám ikonku,kterou vytvořila Akyška.Tak když se vám tady líbí tak nezapomeňte hlasovat na www.nufatec.blog.cz dík!!!

mp3 ke stažení

30. srpna 2007 v 18:09 | cherylka |  ♥mp3♥
mp3 pro Ares:promiň ale nic jsem nenašla :-(
pro všechny:
Coca-Cola - Lola STÁHNOUT MP3
Shaun Baker - V.I.P. STÁHNOUT MP3
Pink - Dear Mr.President STÁHNOUT MP3
Beyonce Feat. Shakira - Beautiful Liar STÁHNOUT MP3
Mika - Grace Kelly STÁHNOUT MP3
My Chemical Romance - I Don`t Love You STÁHNOUT MP3
Justin Timberlake - Like I Love You STÁHNOUT MP3
Avril Lavigne - When You're Gone STÁHNOUT MP3
Marquess - Vayamos Companeros STÁHNOUT MP3
Enrique Iglesias - Do You Know STÁHNOUT MP3
!!!DOPORUČUJU,uplně dobrej remix písničky girlfriend!!!Avril Lavigne Feat. Lil Mama - Girlfriend (Remix) STÁHNOUT MP3
Monrose - Hot summer STÁHNOUT MP3
zdroj:www.mp3s.nadruhou.net

nový desing

29. srpna 2007 v 12:01 | cherylka |  ♥other♥
hlasujte v anketě jestli se vám líbí nový desing a do komentářů pište co bych tady měla změnit.díky vaše Cherylka :-))

počítadlo

28. srpna 2007 v 21:04 | cherylka |  ♥other♥
nový počítadlo
TOPlist

Lafee-videoklipy

28. srpna 2007 v 20:24 | cherylka |  ♥hudba♥
Lafee-Virus
Lafee-heul doch
Lafee-beweg dein arsch
Lafee-prinźesschen

Killerpilze

28. srpna 2007 v 20:14 | cherylka |  ♥hudba♥
další úúúúúppppllllněěěěěěě dobrá skupina a úplně nejjjjj je Fabík!!
foto
videoklipy
mp3

Nevada Tan

28. srpna 2007 v 20:02 | cherylka |  ♥hudba♥
Myslím,že tohle je fakt mooooccc dobrá skupina tak jsem dám nějaký videoklipy,mp3,a foto.
Videa
mp3
TADY stáhnete Neustart
TADY stáhnete Revolution
TADY stáhnete Positiv
TADY stáhnete Vorbei
TADY stáhnete Niemand hört dich
TADY stáhnete Warum
TADY stáhnete Geht ab
foto

piercing do nosu

13. srpna 2007 v 16:18 | cherylka |  *piercing*
mno....zatím nemám,ale v nejbližší době budu mít.jinak pište do komentářů!!!
Nos je charakteristická část lidského obličeje. Přispívá svým tvarem a polohou k výrazu obličeje. Jeho tvarové znaky se dědí a jsou součástí rasové typologie.
Nos se skládá z hřbetu, hrotu a nosních křídel. Má kostěný a chrupavčitý podklad vystlaný sliznicí a krytý kůží. Kůže, která nos překrývá, je na hřbetě tenká a posunlivá, na nosních křídlech silnější a spojená pevně se spodinou. Nacházejí se v ní četné mazové a potní žlázky. Do kůže nosu se upínají z okolí některé mimické svaly.
Pod hrotem začínají horní cesty dýchací dvěma otvory. Z okrajů nosních otvorů vystupují chloupky, které brání vdechnutí nečistot. Navzájem jsou nosní vchody odděleny pohyblivou částí nosní přepážky, která je tvořena kožní duplikaturou a vazivem, které dorsálně navazuje na chrupavku septa.
Tento piercing je velice oblíbený zejména u něžného pohlaví. Zejména v našich končinách. Nečastěji vyskytujícím se piercingem je Nostril piercing, tedy piercing nosních křídel. Dalším hojně žádaným je tzv. Septum piercing, který se aplikuje do pohyblivé části oddělující nosní přepážky. Pak jsou to piercingy s názvy High Nostril, které se aplikují na hřbetu nosu. Stejně jako u jiných piercingů, i piercing nosu se roztahuje, je možné se tedy setkat s piercingy typu Big Nostril či Big Septum.
Zpracoval Radek Fiksa
Odpovědi na nejčastější dotazy, rady apod. k tomuto tématu naleznete v jarním čísle Bodyart magazínu

9/ Jak se nejlépe starat o čerstvý piercing nosu?

a) Piercing nosu nevyžaduje zvláštní péči, u někoho může být výhodou dětský olejíček, který si kápnete do zevního ústí piercingového kanálku a šperkem pak opatrně lehce zakroutíte, aby se olejíček dostal i dovnitř. Lze použít i dezinfekční prostředky určené pro piercing (na našem trhu například Protat)
nebo běžná antiseptika - k dostání v lékárně.
b) Krusty ze zaschlého tkáňového sekretu, které se usazují na konci šperku, pravidelně opatrně odstraňujte-např. novým čistým měkkým zubním kartáčkem.
c) Piercing udržujte v čistotě, spěte na čistém polštáři, na noc si zpočátku můžete šperk přelepovat malým kouskem náplasti, aby vám v noci nevypadl. (To se týká zejména šperků zakončených na té části, co je uvnitř nosu, drobnou kuličkou. Se šperky, které jsou uvnitř nosu zakončeny zahnutím či spirálou, tento problém většinou nebývá.)
d) Šperk nevyndávejte a ani jej neměňte za jiný, dokud nebude piercing zcela zhojen (to může trvat několik týdnů, u někoho i měsíce). Manipulací se šperkem by totiž mohlo dojít k poranění piercingového kanálku a proces hojení by byl narušen
6/ Ahoj, chtěla bych si dát piercing do nosu a zajímají mě nějaké informace. Jak dlouho se piercing hojí? Může dojít k výraznému napuchnutí nebo zarudnutí nosu? Je léto, takže je něco zakázané v propíchnutí nosu (sluníčko, koupání, atd?)

a) Prvotní hojení piercingu nosu je obvykle 6-8 týdnů. Během této doby by měla vymizet sekrece a zarudnutí v okolí šperku. Vlastní vytvoření pevného kanálku trvá řadu měsíců.
b) K zarudnutí, či opuchnutí nosu dojít může. Mírný otok a začervenání je přirozená reakce těla na poranění a na cizí těleso v ráně. Během několika dní tato přirozená zánětlivá fáze přechází ve fázi hojení. Výjimkou je alergická reakce na materiál, ze kterého je šperk vyroben. Pak začervenání může přecházet až v puchýře a sekrece nemusí ustávat, dochází ke zhoršování stavu. Pak je nutné šperk odstranit. A samozřejmě při infekci dochází v okolí šperku k výraznému zarudnutí a hnisavé sekreci a je nutná léčba.
c) Čerstvě po aplikaci šperku nedoporučuji slunění. Co se týče koupání, nedoporučuji přírodní koupaliště, rybníky a podobně. Naopak koupání v mořské vodě může hojení podpořit
moc,moc,moc hezký kytičky!!!
www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu JBNS2rose

www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu JBNS2lsapphire


www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu BNS1lsapphire


www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu BNS1rose


www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu BN3


www.piercing-sperky.cz : Piercing do nosu BNS1lsiam


miluje tě???

11. srpna 2007 v 19:55 | cherylka |  ♥for girls♥
malej testík Tady

omotej si kluka kolem prstu

11. srpna 2007 v 19:53 | cherylka |  ♥for girls♥
1. správné entrée
Nejdůležitější je, správně se uvést. O člověku si vytváříš první dojem na základě toho, jak vypadá, jak se tváří, co má na sobě a jak se chová. Než někam vejdeš, představ si, že je místnost plná úžasných sympaťáků. A potom vyrovnaně vtanči do sálu. Opakuj si: mám obrovské charisma. Uvolni se, nasaď přirozený úsměv, hluboký nádech a do toho!

2. pěkně vzpříma
Chodíš shrbená a v předklonu jako stará babča? Taháš ramena před sebou? Je načase něco s tím dělat. Vysíláš tím totiž signál, že jsi s něčím na sobě nespokojená. Protáhni svou páteř, jako kdybys chtěla chodit prstíky po stropě. Nezapomeň na vzpřímenou hlavu. Budeš hned vypadat daleko líp a navíc budeš vykukovat z davu nahrbenců:-)!

3. Tváří v tvář
Natoč se tak, abys k němu stála čelem. Že je mezi vámi půlka diskosálu? Nevadí. Šance, že si člověk všimne druhého, se tímto o 60% zvýší. Vzdálenost nehraje roli. Zkus napodobit řeč jeho těla. Tenhle zrcadlový fígl pomáhá navázat souznění.

4. spalující pohled
Takže dámy: přijdeme-li do sálu plného lidí, omrkneme přítomné. Ale věnujeme jim jen krátký pohled. Když uzříme někoho, kdo by stál za hřích, hned oči neodtrhujeme, a použijeme tzv. spalující pohled. Počkáme, až se podívá naším směrem, a znovu zaútočíme na jeho zorničky. Napočítáme do tří a sklopíme oči. Akci alespoň 1x zopakujeme.

5. sexy pohled
Podíval se ti konečně do očí? Počítej s tím, že další věc, na kterou se zaměří, bude tvá pusa. Naučit se ,svůdně našpulené rty" vyžaduje trénink a dá to zabrat! Vezmi si zrcadlo a usměj se. Pak sešpul rty, zavři oči, nakloň se k zrcadlu a polib ho. Potom se pomalinku odtáhni a podívej se na sebe.
To je přesně ten výraz a ,sešpulení", který se od tebe žádá a který ho dostane do kolen. Ale pozor! Nepřežeň to, nebo budeš spíš k smíchu než k zulíbání!

6. jako kylie
Teď, když máš jeho plnou pozornost, je potřeba ho ,zaháčkovat", aby jeho zájem přetrval aspoň, než se znovu uvidíte. Naším tipem je póza a` la Kylie Minogue. Jenom na chvilku uvidí tvůj sexy postoj a to ho přesvědčí, že jsi neodolatelná. Zkus to: ramena dolů, dozadu a prohni se. Důležité je nenápadně vystrčit zadeček. To stoprocentně zabere...

7. přirozené doteky
Udělej všechno proto, aby ti neodolal! Využij k tomu magickou sílu doteku. Nech své prsty sklouznout po pramínku vlasů, zlehka se dotkni koutku svých úst anebo si ,nevědomky" přejeď prstem po krku nebo po rameni. Hlavně bys měla dbát, aby všechna gesta vypadala PŘIROZENĚ a NENUCENĚ. (Raději si to nejdřív nacvič před zrcadlem:-)).

Protivný,sprostý holky

11. srpna 2007 v 15:24 | cherylka |  *filmy*
mno,,,musím vám říct,že jsem tenhle film viděla nedávno v televizi a vážně mě dostal.Tak tady něco o něm napíšu a dám sem nějaký odkazy ke stažení.
Protivný sprostý holky - Mean Girls
Originální název: Mean Girls
Motto: Co dokážou holky, když se perou o kluka
Typ filmu: komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Mark Waters
Hrají: Anna Gasteyer , Lindsay Lohan , Rachel McAdams , Lacey Chabert , Lacey Chabert , Lizzy Caplan , Jonathan Bennett , Daniel DeSanto , Nicholas A. Catalano , Tim Meadows , Neil Flynn , Graham Kartna , Ely Henry , David Aherne , Ayo Agbonkpolo , Jonathan Malen , Jeff Moser , Chris Ploszczansky , Diego Klattenhoff , Wai Choy , Tyson Fennell , Stephan Dixon , Jordan Dawe , Bruce Hunter
Popis: "Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní.
Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."
download soundtrack:Stáhnout
download film na mobil:Download (65,5Mb)
jo a pište do komentářů,kterej film chcete další!!!

Je to jen na vás!!!

1. srpna 2007 v 12:21 | cherylka |  ♥other♥
mno,už nevím co jsem mám dávat nebo čeho by jste tady chtěli víc.Tak hlasujte prosím v anketě a pište do komentářů nové návrhy toho co byste tady chtěli.
PS:Jestě chci poděkovat všem co jsem chodí za tři dny jsem přišlo 73 lidí.Díky moc :-))

Blog 27-lol ke stažení

1. srpna 2007 v 12:14 | cherylka |  ♥mp3♥

Blog 27 - Lol

Stáhnout


Cd divokýho billa pro mikisku

1. srpna 2007 v 12:12 | cherylka |  ♥mp3♥

Divokej Bill - Propustka do pekel

Stáhnout

Divokej Bill - Lucerna

Stáhnout

Divokej Bill - Svatá pravda

Stáhnout

Divokej Bill - Divokej Bill

Stáhnout

Divokej Bill - Mezi nima

Stáhnout