Březen 2008

EMO STYL

31. března 2008 v 17:47 *LIFE styly*
Tenhle článek sem našla na www.emo-style.cz ,,,myslím že tento styl je velice zajímavý,,ale nikdy bych do toho nešla...Tak se kochejte..
emo avataremo avataremo avataremo avataremo avatar
emo avataremo avataremo avataremo avatarэмо аватар
emo avataremo avataremo avataremo avataremo avatar

Tak tedy módní teenagerovské hnutí EMO vtrhlo do naší země. Co vlastně v sobě představuje Emo styl, charakterizující a podtrhávající individuálnost teenagerů, hlásících se k této subkultuře?
Především Emo styl odráží výrazné pozitivní emoce, i když občas narazíme i na negativní. Vždyť pro Emo jsou apatie a lhostejnost nepřijatelné, naopak otevřený projev citů a emocí je přesně to, co je správné. Vždyť přesně v tom spočívá jejich základní smysl života. A to se rozhodně promítá nejen do životního stylu, ale i do způsobu oblékání, účesů a dalších znaků, které se překotně rozvinuly, předehnaly i mnoho jiných trendů a nabídly něco osobitého a neopakovatelného.
Prohlédneme si podrobněji některé atributy Emo-kida.
Vybělený obličej, bledé rty odstínu skoro jako kůže a velmi jasně podmalované oči. Někdy Emo naznačují na svých tvářích černé cestičky jakoby od slz rozmyté kosmetiky a dokonce malují černou tužkou slzičky. Na nehtech černý lak. I u Emo boys.

Emo oblečení

Oblečení:
- v základě se praktikuje černá s růžovou. Rukávy nejlépe pruhované, ale lze i šachovnicový vzor;
- džíny nejlépe úzké a černé, přesněji řečeno přiléhavé s dolu se zužujícími nohavicemi;
- na džínách dvojitý pásek. To znamená jeden základní pásek normální a ten druhý nejlépe s nýty, kovovými pruhy atd.;
- onýtované náramky a nátepníky různých barev;
- skvěle vypadají polyesterové kalhoty «po tátovi»;
- tenká polyesterová trička, nejlépe o dvě čísla menší (s horní řadou knoflíků a límcem), ale se zajímavými a zábavnými potisky hrdinů z kreslených filmů nebo rokových hvězd;
- silné mikiny, ale žádné pytlovité věci;
- tílka dětské velikosti se startovními čísly na zádech nebo chaoticky napsanými hesly;
- úzká, trošku ošumělá tílka s metalovými motivy (Motorhead, Metallica, Iron Maiden);
- rozmanité barevné šály;
- kabát (ten se vůbec pokládá za klasické emo oblečení);
- úzké a těsné svetry a saka. Nejlépe s výstřihem do véčka. Barvy svetrů tmavé s příčným pruhem;
- kalhoty, černý denim, dole ohrnuté maximálně nadvakrát;
- bundy typu «pracovní oděv» zemité, tmavomodré, šedé nebo hnědé barvy. Přípustné jsou 1-2 nášivky;
- rukavice bez prstů a náramky s lebkami nebo podobnými legráckami.
Obuv:
- kecky černé barvy s růžovými tkaničkami;
- růžové kecky s kostkovým vzorem;
- tenisová nebo skejtařská obuv;
- sportovní boty konzervativního nebo avantgardního stylu.
Vlasy a tvář:
- obarvené nebo přírodně černé vlasy je nutné ostříhat přesně do půlky čela. Nejlépe široké prameny, vepředu, na uších a vzadu;
- bezpodmínečně musí být kotlety;
- vlasy rozcuchané a trčící na všechny strany;
- vlasy na zátylku také zježené a zvednuté;
- podle vkusu možno vzadu vlasy ostříhat hodně nakrátko a vytvořit bodliny pomocí gelu;
- zubatá šikmá patka, klidně s purpurovou kadeří. Patka visí dolů, zakrývá jedno oko a sahá až na tvář;
- skoro vybělený obličej, bledé rty odstínu skoro jako kůže a velmi jasně podmalované oči. Můžou se dokonce naznačit na obličeji černé cestičky jakoby od slzami rozmyté kosmetiky. A můžou se černou tužkou dokreslit i slzičky.
Tip: zatímco vlasy ještě rostou a blíží se délce nutné pro Emo-vzhled, neustále je přičesávajte v tom směru, jaký jste si naplánovali na začátku. Tím «naučíte» vlasy pořád držet potřebný směr.
Účes:
Jedno jestli kluk nebo holka, směle používejte sponky a gel pro dodání zamýšleného tvaru vašemu účesu. V případě, že máte vlnité vlasy, používejte lak na vlasy/gel na jejich «uklidnění» a uhlazení. Kromě toho používejte kvalitní šampon pro zvlhčení vlasů, tak můžete udržet vaše vlasy zdravé a neuškodíte jejich pružnosti a odolnosti. Hodně dobré je použití speciálních napřimujících sponek. Dejte do vlasů co nejvíce sponek anebo nejlépe baret.
Nezapomínejte ale, že nesmíte zacházet do krajností. Mýt si vlasy šamponem nelze každý den, jinak hrozí jejich vysušení a ztráta kvality. Ale stejně tak se nesmí úplně zapomínat na pravidelné mytí mastných a špinavých vlasů.
Emo účes uznává v základě jednu - černou - barvu, ale můžete směle experimentovat s černou v kombinaci s dalšími barvami. Ale nepřežeň to, ať nevypadáš jak šašek. To by nebylo k ničemu.
Tip 1:
Po 3 nebo 4 měsících by už vaše vlasy měly dosáhnout ¾ správné délky a polezou nízko do čela. Jděte ke kadeřníkovi, který ostříhá, opraví a upraví vaše vlasy tak, aby pokračovaly v růstu žádaným směrem a dostávaly správnou formu.
Tip 2:
Nesnažte se obarvit vlasy nepřiřozeně umělou černou barvou, výsledek by mohl být modrofialový. Zkuste raději použít přírodní odstíny černé, nebo v nouzi i tmavě kaštanovou barvu.

Emo doplňky

Vnější doplňky:
- brýle se silnými černými obrubami, nejlépe z rohoviny;
- obrovský kruh na klíče "ala klíčník", ale stačí i prostá náprsní taška s řetězem;
- velký, masívní náhrdelník na krku;
- na rukách náramky (imitace obvázaných přeřezaných žil);
- piercing (ve rtech, v puse a vůbec na libovolném místě obličeje);
- různé tašky přes rameno (možno použít dokonce pošťáckou) nebo baťůžky s plyšovými medvídky a plackami na kšandách nebo na zipu. Všechno ještě vyzdobeno symboly načmáranými kancelářským bělítkem, samolepkami a kostkovými mašličkami;
- všemožné sponky do vlasů u Emo boys;
- Mikiny "klokanky" s kovovým zipem.
Ostatní:
- kosmetické zvýraznění pravého oka červenou nebo černou tuší (levé oko zakryté dlouhou patkou).
- Emo placky

Piercing

31. března 2008 v 17:41 | cherylka |  ♥other♥
Tak tady máte nějaký článeček o piercingu,,já sama mám piercing v pupíku,takže neváhejte a jděte do toho.
CO TO VLASTNĚ PIERCING JE?
Piercing je ozdoba, která je vpíchnutá do kůže. Je to vlastně šperk, který už si vpichovali v dávných dobách. Ale určitě ne takové krásné stříbrné věcičky, jako jsou teď.;)
CO JE "IN"?
Co je vlastně ještě in? Dá se to vůbec určit? Vždyť každému se líbí něco jiného. Jednomu se líbí rozpíchané celé tělo, jinému zas třeba jen jeden šperk v pupíku či někde jinde. Někomu se líbí v obočí, jinému se to zas hnusí... takže se to nedá s jistotou určit.
DRUHY PIERCINGŮ
1) piercing ucha
Náušnice do ucha nebo pokud chcete pecičky, jsou velmi oblíbené. V téhle době už je má skoro každý. Ale POZOR! Nemluvíme o normálních dírkách, které vám píchali už v dětství, nýbrž o tzv. 2. dírkách, které jsou až za těmi zmiňovanými. Nejčastněji se do těchto dírek dávají jen malé "pecičky", ale najdou se i tací, co mají velké náušnice či bodáky. V tom se meze nekladou! ;)
2) piercing pupíku
Ozdůbky v pupíku jsou také velmi oblíbené... hlavně se to moc líbí klukům na holkách, když se jim to v létě třpytí na opáleném tělíčku. ;) Jinak vpich pupíku už je o něco dražší a také bolestivější. Ale za krásu se trpí, to je svatá pravda! =) Jinak je to docela modní a sexy...! =)
3) piercing obočí, nosu a brady
Tyto tři partie už nejsou zas tak oblíbené, moc lidí to nemá. Ovšem najde se pár vyjímek a myslím, že je jich dost, ale určitě ne tolik, jako třeba u ucha nebo pupíku. Stojí to také o něco více a často jsou s tím problémy.
4) piercing jazyka
Piercing jazyka je docela oblíbený, i když je nejnebezpečnější. Jazyk se totiž nachází v tzv. "trohúhelníku smrti". Na obličeji je takový pomyslný trojúhelník, do kterého patří oči, nos a pusa. Když se píchne o něco malilinko vedle, může být z toho malér a také se může poškodit mozek. Tak pozor na to, ano?
PÉČE O PIERCING
O každý piercing se pečuje jinak, takže by vám v salonu, kde si necháváte píchnout piercing, měli poradit, jak. Měli by vám dát buď nějaký papírek, kde je to napsané a nebo vás poinformovat. V případě problému se určitě obraťte na tentýž salon a nebo na doktora. Piercingy se hojí tak 3-4 týdny, podle místa, kde piercing je a jak rychle ho tělo přijme.
!!!POZOR!!!
Velkým koníčkem všech "puberťáků" je, píchat si piercingy sami. Ano, i my jsme to dělali, ovšem až do té doby, kdy mojí kamarádce začal šperk hnisat v obočí a měla s tím velké potíže. Teď má opravdu ošklivou jizvu nad okem a nevypadá to moc hezky. I tak jí to ale sluší, protože ona je opravdu vyjímečná a opravdu okouzlující dívka (fiď? ;)). Ale to jsem říct nechtěla. Jen jsem se vás chtěla zeptat, jestli vám to za to stojí...! Myslím, že moc ne. Zničit si tělo kvůli jedné "frajeřince"... opravdu věřte mi, není to potom nic hezkého...! Tak prosím neblbněte, holky!
ZÁVĚREM DŮLEŽITÁ VĚC
Šperk si nenechávejte dávat kvůli někomu nebo kvůli tomu, aby si vás někdo všiml. Vy ho budete nosit a vás to bude stát peníze. Vy ho budete mít po celý život a také vás to bude bolet. Né partu, né kámošky, né toho krásného kluka z tramvaje.. vás! =) Takže jestli se to líbí VÁM a opravdu ne jen vašim kamarádům, nechte si to píchnout, ale až po opravdovém rozhodnutí a samozřejmě po konzultaci s rodiči. Jinak vám to v salonu nepíchnou ani i kdybyste se tam stavěli na hlavu... prostě musíte mít s sebou zákonného zástupce (někoho nad 18 let), jasan? =)
zdroj : kidsland

Láska♥♥♥

31. března 2008 v 17:36 | cherylka |  ♥other♥
mno,,tak toto téma řeší poslední dobou skoro všichni,,ale tady máte co to vlastně doopravdy je
Má tě rád, když…
Usmívá se na tebe.
Je nervózní v tvojí přítomnosti.
Chodí často na stejné akce jako ty.
Je snadné získat pozvání na první rande?Ano, ale občas je problém docílit, aby následovalo ještě druhé;o))
Pokud chodíš s klukem, tak…
Buď vždycky upřímná, i když pravda někdy bolí.
Buď vždy sama sebou, nehrej si na někoho, kým nejsi.
Nezanedbávej kvůli němu své kamarádky.
Nesnaž se svého kluka vidět vždy jen v růžových brýlích.
Pokud ti něco vadí, vždy mu to řekni.
Vybrala sis správného kluka, když…
Nevymýšlí si na poslední chvíli trapné výmluvy.
Nevadí mu, když zavoláš, i když zrovna nemá čas.
Dovede ti naslouchat a rozesmát tě.
zdroj: kidsland

Noty na klavír

31. března 2008 v 17:32 | cherylka |  ♥hudba♥
A
stáhni Aerosmith - I Don´t Want to Miss a Thing
stáhni Alanis Morissette - Uninvited
stáhni Alanis Morisette - Ironic
stáhni Alanis Morissette - Thank U
stáhni Anastacia - Im outta love
stáhni Anastacia - Left outside alone
stáhni Anastacia - Not That Kind
stáhni Anastacia - Sick and tired
stáhni Alicia Keys - Piano and I
stáhni Adams family - The Adams Family Theme
B
stáhnout Britney Spears - I´m not a girl
stáhnout Britney Spears - Everytime
stáhnout Britney Spears - Toxic
stáhnout Backstreet Boys - As long as you love me
stáhnout BackStreet BoyS - Incomplete
stáhnout Bryan Adams, Sting, Rod Stewart-All for love
C
stáhnout Celine Dion - All by myself
stáhnout Celine Dion - When I need you
stáhnout Coldplay - Trouble
D
stáhnout Daniel Powter - Bad day
stáhnout Delta Goodrem - Lost Without you
stáhnout Delta Goodrem - Predictable
stáhni Daniel Powter - Bad Day
stáhni Disney - Pinocchio - When You Wish Upon a Star
stáhni Diane Warren - Un break my heart
E
stáhni Elton John - Your Song
stáhni Elton John - Dont Go Breaking My Heart
stáhni Elton John - Sorry seems to be the hardest word
stáhnout Enya - Midnight Blue
stáhnout Enya - May It Be
stáhnout Evanescence - My Immortal
stáhnout Evanescence - Bring Me To Life
stáhnout Evanescence - Going under
stáhnout Eamon - Fuck it
stáhnout Emilia - Big Big World
F
stáhnout Faith Hill - There youll be
stáhnout Friends
G
stáhni Green day - Wake Me Up When September Ends
stáhni Galaxie přání
H
stáhni Hoobastank - The Reason
CH
stáhnout Christina Aguilera - Beautiful
stáhnout Cher - Believe
stáhnout Cher - Strong Enough
I
stáhni Ice Queen - Within Temptation
J
stáhni J.Pachelbel - Canon In D
stáhni James Blunt - Youre Beautiful
stáhni Jennifer Lopez - Waiting for tonight
K
stáhni Keane - Everybodys Changing
stáhni Kelly Clarkson - Because of you
stáhni Kurt Nilsen - Shes so high
L
stáhnout Linkin Park (arranged by TheKen)
stáhnout Limp Bizkit - Behind blue eyes
stáhnout Linkin Park - In The End
stáhnout Linkin Park - My December
stáhnout Linkin park - Numb
stáhnout Lucie - Chci zas v tobě spát
M
stáhni Metallica - Nothing Else Matters
stáhni Maroon5 - She Will be Loved
stáhnout Maroon 5 - This Love
stáhnout Montiho čardáš
N
stáhnout noty k Titanicu
stáhnout Nightswimming
stáhnout noty pro Elišku
stáhnout Nelly Furtado - Im like a bird
stáhnout No Name - Lekná
stáhnout No name - Starosta
P
stáhni Perfect - Simple Plan
stáhni popcorn
Q
stáhni Queen - Bohemian Rhapsody
R
stáhni R.Williams - Shes The One
stáhni R.Williams - Angels
S
stáhni Simple Plan - Untitled
Simpsons

T
stáhni The Beatles - Hey Jude
stáhni Tchaikovsky - Romeo Juliet Overtur
stáhni TATU - All The Things She Said
U
stáhni U2 - Beautiful Day
stáhni U2 - With or without U
V
stáhni Vanessa Carlton - A Thousand Miles
W
stáhni Wherever You Will Go - The Calling
stáhni Why - Avril Lavigne
zdrj: notky.webz.cz

Muzikál ze střední 2 download

15. března 2008 v 10:29 | cherylka |  *filmy*
Muzikál ze střední 2 - High School Musical 2
Popis: Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže. Někteří ale začnou intrikařit a kamarádství na život i na smrt je rázem ohroženo. foto:
soundtrack: stáhnout
film: stáhnout
zdroj:mp3hits.gransy.com , tracker.cztorrent.net