Hip Hop móda

10. května 2008 v 11:07 | cherylka |  *LIFE styly*
hiphopHip hopová móda je charakteristický styl oblékání, který má svůj původ kde jinde než v New York City a Los Angeles. Hip hop oblečení výrazně doplňuje hip hopový životní styl. Co tedy pořídit na sebe, když se chceme oblékat v tomto stylu?

Tak třeba PHAT FARM je u mladých Američanů docela v kurzu. Tohle je značka pro baby phatnáročné vyznačující se kvalitním materiálem a různými propracovanými detaily pro ty, kteří chtějí být nejlepší. Pro holky je tu sestřička této značky BABY PHAT nabízející oblečení ve stylu urban, navržené Kimmorou Lee Simmons. Společnost založil její bývalý manžel Russel Simons na začátku 90. let. PHAT FARM nabízí také různé šperky a jiné doplňky.
eckoDalší oblíbenou značkou je ECKO. Jméno je podle jejím zakladateli Marcu Eckovi, který byl machr na graffiti a tak nějak se dostal k navrhování triček. Teď už nabízí od triček, přes boty, kožené věci, kabelky až batohům a kalhotám pro holky i kluky.
Bráchové Harrelovi založili proslulou značku AKADEMIKS. Někdy se na oblečení používá I AKDMKS.
dadaDAMANI DADA nejdříve dělali basketbalová trička, pak přišli se sportovními botami DADA FOOTWEAR a DADA SUPREME. Také značka DADA oslovuje hodně vyznavačů hip hopu.
For Us By Us vystihuje myšlenku značky FUBU. Značka sportovního oblečení byla však původně zkratkou pro "five urban brothers united".
makaveliPokud budete mít štěstí a seženete nějaký hadřík značky MAKAVELI, bude to fakt pro vaše okolí bomba. Tato značka je jakousi symbolickou vzpomínkou na Tupaca a založila ji jeho máma. Počítejte však s tím, že za jedinečný kousek zaplatíte docela dost peněz.
ROCA WEAR značka je oblečení v urban stylu založená producentem Damonem RWDashem, Kareem "Biggs" Burkem a raperem Jay-Z. Nabízejí boty, oblečení i doplňky a jejich roční obrat je přes 700 miliónů dolarů.
V obchodech, hlavně v těch specializovaných na hip hop najdete i další značky: BULLTOR WEAR, PELLEPELLE, NEW ERA, NIKE a další. Je už na tobě, v čem se budeš cítit uvolněně a skvěle. O to jde totiž především.
zdroj:KIDSLAND.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama