Neumíte se nalíčit? Nalepte si stíny!

23. července 2008 v 10:55 | cherylka |  ♥beauty♥
Neumíte se nalíčit? Nalepte si stíny!

Hodina před zrcadlem a výsledek? Oční stíny mají každý jiný odstín a vy vypadáte jako kyklop - to už ale nemusí být pravda.
Ne každý den se objeví opravdu užitečná novinka, která podstatně usnadní používání nějakého obvyklého produktu - třeba očních stínů. Oční stíny On and Eye Majic ale ukazují, že lze jednoduše dosáhnout perfektního nalíčení.
Nanesení běžných očních stínů vyžaduje značnou dovednost, čas a umění pracovat se štětečkem, houbičkou nebo jiným aplikátorem. Nanesení barvy také může být ožehavé a oční stíny v prášku často nadělají nepořádek.
Aplikátory očních stínů v této podobě ale umožní každé krásychtivé dívce jednoduše nanést dokonale a profesionálně vypadající oční stíny bez jakýchkoliv problémů nebo nepořádku. Stačí jen přitisknout na oči a pak sejmout. A je hotovo!
Tato novinka se k nám zatím nedostala, vyvinuli ji na Floridě a stojí kolem 18 dolarů za sadu pěti aplikátorů. Samozřejmě, že to není nejlevnější, ale na druhou stranu, pro výjimečné události, kdy vám bude na vzhledu velice záležet, se to dá unést. Nehledě na to, že zatím každá novinka, která si našla své příznivce a stala se masově prodávanou, šla s cenou rychle dolů. K dostání je buď v obchodech v zámoří nebo online.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ANONIM ANONIM | 19. prosince 2010 v 15:42 | Reagovat

A kde je nějaká fotka těch očních stínu???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama