Scene girls

18. července 2008 v 16:12 | cherylka |  ♥Scene♥
Bláznivý styl SCENE vznikl původně v Japonsku. Je inspirován animáky (Manga, Hentai nebo Anime). Japonkám se kreslené cool postavičky zalíbily natolik, že chtěli vypadat úplně stejně. Do Evropy se tento ulítlý styl dostal až před pár lety, podobně jako Emo nebo Gothic.

Ch
arakteristika
Scene holky rády vyčuhují z řady. Jsou bláznivé, barevné, cool a hlavně veselé!;o)
J
ak je poznáte?
Holky žijící tímto stylem používají rády výrazné oční stíny, černou řasenku, černou tužku na oči a na obličeji mají horu make-upu, který zakrývá každičký nežádoucí pupínek. Rty dekorují jen decentním leskem na rty. Nejraději mají na sobě barevné trika s výraznými nápisy či obrázky. V oblibě mají také trika s obrázky Hello Kitty nebo Snoopy. Rády se fotografují s roztomilými plyšáky a medvídky. Scene holky mají krásně rozcuchané vlásky. Nejčastěji v barvě černé nebo žluté. Další prvek tvoří výrazné melíry barvy duhy (od zelené až po růžovou). Zalíbily si také korále, ať už jsou to řetízky s cool přívěšky nebo obyčejné bílé korále, které vypadají skutečně Bestově. Náušnice volí v zajímavých tvarech (např. hvězdičky, srdíčka, kytary…)
J
ak se chovají?
Scene girls jsou oproti stylu Emo více veselé. Nejsou tak depresivní. Mají rády bláznivé věci. Občas se chovají dětsky. Mají hodně kamarádů a přátel. Typickým seznamovacím prvkem je pozdrav: "Hi, baby." Každičký text ukončují formulkou "<333" (např. I love you<333).
Mini CooL gallery:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama