Super hlášky :)

22. července 2008 v 21:19 | cherylka |  *picty*
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Když se stála fronta na blbost tak jsi do ní šel minimálně 3x co..?
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.To,že ti občas něco nedojde nění chyba české pošty..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Koukám že tě navštívila moudrost,ale ty jsi nebyl doma..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Povol si gumu od trenek,neprokrvuje se ti mozek..!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tchoř je proti tobě navoněnej frajer...
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. S těma tvejma ubohejma kecama už jsi trapnej jak sirky v krabičce.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. To že žiješ neznamená ještě,že o to někdo stojí!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Si tu platnej,jako pumpička od saní!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Tebe potkat v noci v lese,tak se zakousnu do stromu a dělam že jsem suchá větev.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Řekla bych ti že jsi kráva,ale nechce se mi urážet ty ubohé,milé kravičky.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jsi trapnej jako schody ve výtahu.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Kdyby blbost nadnášela,tak ty bys byl Superman!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Nečum..Plašíš mi dobytek..!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Běž si chvíli hrát na dálnici..
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ty si tak hnusnej,že by se z tebe daly vyrábět prášky na blití.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ty jsi snad ještě blbější, než jak vypadáš.
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Je těžké být debilem, ale tys to zvládl..!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Když tě vidím, napadá mě že ještě musím vynést smetí!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Jdi se zahrabat,příšery už nikoho nezajímají!!
Obrázek “http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Myslím,že ten poslední,koho zajímaly tvé kecy odešel před půl hodinou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sans Nom Sans Nom | Web | 22. července 2008 v 21:20 | Reagovat

*lol*

2 vyvrt.oliva vyvrt.oliva | Web | 22. července 2008 v 21:29 | Reagovat

Něco je až moc hnusný a urážející, ale jinak je to vtipný.

3 itusik itusik | 23. dubna 2010 v 17:27 | Reagovat

[2]: NO JO ALE TAKY K DYŽ TĚ NĚKO POŘADNE NASERE MUZES MU TO OPLATIT TAKTO BEZ NEJAKEJCH SPROSTEJCH SLOV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIMOCHODEM DOCELA DOBREJ BLOG

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama