BES!H!M

22. srpna 2008 v 19:06 |  *LIFE styly*
Nezávislost, svoboda, volnost a vlastní styl = BESIHIM!!! Jak už z názvu vyplývá v tomto článečku plném barev bych Vám všem moc ráda představila (styl) zvaný BESIHIM. Na začátek chci ještě povědět, že tento (styl) nemá žádné OMEZENÍ a podporuje veškerou VOLNOST, FANTAZII a OBRAZOTVORNOST!

U všech stylů vždy píšu typickou vizáž, protentokrát ovšem musím udělat výjimku. Typická vizáž u tohoto stylu totiž NEEXISTUJE! Každý se může malovat podle sebe, oblékat podle sebe a chovat se tak jak chce! Máte rádi BLÁZNIVÉ OBLEČENÍ, ZTŘEŠTĚNÉ NÁPADY A ULÍTLÝ VĚCIČKY?
Tento styl Vás zaručeně okouzlí!
Smutné jednobarevné, černé nebo šedé trička jsou v době neomezených možností a barev dávno passé. Dejte životu tu správnou šťávu! Barvičkám se meze nekladou. Oblékejte se po svém. Legíny, pumsky, tílka, trička, kraťasy, topy, mikiny, bundičky, sukýnky, jeansy to vše do Bes!H!mu patří! Nikdy nezapomeňte: BÝT SAMY SEBOU!!! NEPŘETVAŘUJTE SE!!! BUĎTE MILÉ A USMĚVAVÉ!!! V Besihim stylu je úplně jedno jakou značku máte na sobě! Pokud si chcete lakovat nehty, lakujte si je svobodně PODLE NÁLADY! Pokud jste veselé, dávejte svou radost na sobě znát a i když budete mít občas krušné (smutné či uplakané) dny, buďte optimistické! ZAS BUDE LÍP! Přátelé budou s Vámi moooc rádi kamarádit, protože přesně takové (usměvavé, ukecané, přátelské, veselé, bláznivé) holky mají nejraději!!! Nikdy se nenechte kvůli svému "vlastnímu" stylu pomlouvat, protože tento VÁŠ styl je skutečně KRÁSNÝ!!!
zdroj:KIDSLAND
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama