Emo boys

24. srpna 2008 v 20:59 |  *LIFE styly*
EMO Boys jsou kluci,kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti. Nosí těsné kalhoty a upnutá trička. Taky mívají spoustu doplňků, např.: náramky s ostny, šály a šátky a různé návleky na ruce. Často mívají piercing. Malinou si černé linky a mají vlasy které jim visí do obličeje. Hodně lidí co si myslí, že Emo boys jsou slaboši a jenom brečí a podřezávají si zápěstí, ale velmi se mílí emo boys jsou kluci, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Mluví velmi lyricky. Oblíkají se v tmavých barvách, nejčastěji do černé, červené ale i bílé.
Stejně jako Emogirls, obvykle chodí se sklopenými hlavami a neradi mívají oční kontakt s neznámými lidmi.
Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků které můžete potkat!Vyjadřují se skrze hudbu.
Většina Emo boys jsou na kluky.Je to dáno tím,že na rozdíl od těch normálních umí vyjádřit emoce a nezastávají názor, že chlapi nebrečí (v 90% případů)
Emo kids se dají identifikovat velmi lehce…všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl.Emo child má ale i skon porozumět
co se honí hlavou ostatním Emo kids…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama