Přirozené líčení

23. srpna 2008 v 10:42 |  ♥beauty♥
Neviditelný make-up sluší úplně všem!
Nalíčit se tak, aby to nikdo nepoznal, je nejobtížnější. Chce to správnou volbu barev a umírněnou ruku v množství nanesených líčidel. Poradíme vám, jak na to.

1. krok: Nejdůležitější je mít hladkou pleť. Té docílíte pravidelných chozením na kosmetiku (stačí jednou měsíčně). Doma si udělejte alespoň jednou týdně peeling pleti a také používejte hydratační krémy.

2. krok: Abyste sjednotila tón pleti a zakryla případné červenější flíčky nebo kruhy pod očima, použijte make-up a korektor. Make-up naneste pomocí prstů či houbičky
(nebo speciálním štětcem na tekutý make-up, který má značka MAC). Korektor, o tón světlejší než vaše pleť, naneste mezi obočí, pod oči, kolem nosu i kolem rtů. Je třeba jej důkladně doztracena rozetřít nebo lehce vklepat do pleti.
3. krok: Oboči byste měla mít širší, ale upravené. Aby vám netrčelo, učešte si je štětečkem, popřípadě vyčárkujte tužkou na obočí, která musí být ve stejném tónu jako vaše obočí.

4. krok: Horní víčko namalujte světle hnědým stínem, řasy zvýrazněte řasenkou. Jste-li hodně bledá, použijte hnědý odstín - hezky vám oči zvýrazní, ale nebude to působit přiliš násilně.
5. krok: Tvářenka vám nádherně rozzáří celý obličej. Chcete-li působit přirozeně, zvolte světle růžový, oranžový nebo světle červený odstín. Nanášejte jej štetcem na ,jablíčka' tváří, neboli místa, která lehce vystoupí při úsměvu.
6. krok: Rty si ošetřete vazelínou, bezbarvým leskem nebo rtěnkou podobného odstínu, jakou mají rty. Abyste se ještě více rozzářila, vťukněte si přesně do středu rtů lehce červenou nebo růžovou rtěnku.
Tip:Jaké vlasy jsou k takovému líčení nejhezčí?
Jste-li dlouhovlasá, stáhněte si vlasy do culíku nebo drdolu. Je to jednoduchá varianta, jak vypadat hezky upraveně a žensky. Letos nic nezkazíte, ani když si do vlasů dáte čelenku. Máte-li krátké vlasy, udělejte si na straně pěšinku a uhlaďte je matným voskem. Vlasy připomínající vrabčí hnízdo jsou už opravdu passé.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama